Náš tým


Martina Uhrová   

Martina Uhrová – zakladatelka a provozovatelka dětského klubu Strom radosti

Vystudovala jsem střední obchodní školu. Mé poslední zaměstnání od roku 2004 do 2011 bylo v komerční sféře, mezi mé pracovní povinnosti patřilo řízení obchodního oddělení, péče o klíčové zákazníky, budování image značky, vyjednávání podmínek mediálního partnerství, řízení marketingových projektů a neposledně organizace a realizace různých eventů.

Tato práce mě však přestala naplňovat, a proto jsem se rozhodla hledat smysluplnější a hlavně užitečnější cestu. V té době, úplnou „náhodou“(vím, že náhody neexistují), měla jedna maminka možnost nastoupit dříve do práce. Její mladší syn ještě nemohl být přijat kvůli nízkému věku do školky a tak jsem jí nabídla pomoc s hlídáním. Začaly mi přicházet další nabídky na hlídání dětí, nejdříve od známých a kamarádů, poté i z širšího okolí. Postupem času jsem zjistila, že péče o děti a jejich vzdělávání nenásilnou formou plnou porozumění je to, co mi dává smysl a čemu se chci opravdu plně věnovat.

S dětmi jsem pracovala již dříve, spíše formou aktivit na víkendových pobytech s kamarády. Ráda jsem pro ně připravovala různé hry, hledání pokladů, vánoční putování Prahou atd., které se staly součástí našich společně strávených chvil. Od roku 2012 hlídám pravidelně děti ve věkovém rozmezí od 3 měsíců do 8 let. Vzhledem k tomu, že již nemohu z časových důvodů uspokojit všechny své malé kamarády jednotlivě, rozhodla jsem se jim vytvořit příjemný, bezpečný a láskyplný klub, kde si budeme spolu nejen hrát, zpívat, tančit, pracovat, smát se, ale také rozmlouvat na různá témata, která přináší sám život.

Hanka Řešátková